Вартість номера включає:
3-х разове харчування. Харчування здійснюється за системою «шведський стіл». Меню шведського столу має гідний різноманітністю. Пропонуються гарячі і холодні закуски, основні страви, салати, випічка та солодощі.
Безкоштовне користування:
SPA - центром (басейн, сауна, тренажерний зал, ванна з гідромасажем). Інтернет, автостоянка. Консультація трьох лікарів-фахівців: терапевта, уролога, ортопеда-травматолога, для дітей консультація педіатра.
Розрахунковий час:
Ранній заїзд (до 14:00) / пізній виїзд (після 12:00) - оплачується додатково (50% вартості проживання).

Тим, хто не уявляє собі, що таке Карпати - просто не пощастило. І найкраще, що вони можуть придумати - зібрати хоча б мінімальну інформацію про ці чудові, справді неповторні землі. Відпочинок в мовби відгородженій від світу карпатської ойкумені незабутній, зрівнятися з ним не зможуть ніякі близькосхідні круїзи, і навіть подорожі на острови будь-якого океану. Будучи не чужими нашій ментальності, Карпати унікальні і зовсім не схожі на ті похмурі і одноманітні пейзажі, що оточують нас в буденності. Місцева природа притягує як магніт - всі мандрівники, що побували тут хоч раз, неодмінно повертаються назад. Перед туристом бажаючим відвідати Карпати відкривається маса можливостей. Адже кількість готелів тут вище всяких мислимих меж. Але, така дійсність, - не кожен з готелів стане притулком для душі мандрівника. Задовольнити всіх зможе хіба що готельний комплекс «Три Сини і Донька» 5*. - 173 затишних номера посеред гір і цілющих вод. Навіщо їхати до Швейцарії, якщо будь-який суперсучасний сервіс доступний на території України? Тут можна не тільки відпочити, а й організувати ділові контакти - для цього є всі умови. Чарівне маленьке містечко Східниця - чекає гостей весь час.

Забронювати
Вибір мови
Оцініть - Три Сини і Донька 5*
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (42 votes, average: 3.93 out of 5)
Loading...
© 2020 Ресурс www.trysyny.in.ua створений з метою інформування про вартість проживання і інфраструктури готелю "Три Сини та Донька" 5* з можливістю забронювати номер по офіційним цінам. Сайт належить тур. фірмі "Захід Курорт" і не є офіційним сайтом готелю.