Альтанки

Готель


Неповторні гірські вершини, вкриті лісами, огортають територію готелю «Три Сини та Донька 5*». Незалежно від пори року територія готельного комплексу чудова. Це творіння, як самої місцевості, без перебільшення, однією з перлин світового ландшафту так і результат кропіткої, трудомісткої роботи ландшафтних дизайнерів. Ефектний центр дизайну території – це скульптурна композиція фонтану, виконана українськими майстрами. Як умова гарного тону й смаку – акуратно підстрижені газони, добре продуманий дренаж й доріжки, вимощені природними матеріалами.

Чудово вписані в дизайн і просторі рукотворні альтанки, обладнані м’якими меблями. Можливість приємного відпочинку на території комплексу робить альтанки привабливішими для гостей готелю.

Удень – це життєдайний краєвид, захист від сонця і ніжний гірський вітерець, а ввечері – ненав’язливий шум води фонтану, тихі сутінки минає дня і тепле м’яке освітлення простору. Коротаючи час за бесідою з друзями, Ви можете зробити замовлення в Лобі-бар, випити чашку карпатського чаю, покурити кальян або легку сигару.

Погодьтеся, ретельно продуманий, дизайн території, який продовжує вдосконалюватися, гармонуючи із навколишньою природою Східниці, і створює той неповторний простір, назвою якому «Три Сини та Донька» 5*.

Насолодитесь вишуканою кухнею наших ресторану і барів.

Всі види харчування

Вибір мови
© 2019 Ресурс www.trysyny.in.ua створений з метою інформування про вартість проживання і інфраструктури готелю "Три Сини та Донька" 5* з можливістю забронювати номер по офіційним цінам. Сайт належить тур. фірмі "Захід Курорт" і не є офіційним сайтом готелю.