Банкети

Готель


Ми з радістю проведемо для Вас будь-який захід. В незалежності від розміру і стилю, будь то коктейль, фуршет, банкет або вишуканий прийом, ми готові врахувати будь-яку деталь, щоб захід був по-справжньому успішним.

У готельному комплексі «Три Сини та Донька» 5 * з успіхом проходять заходи будь-якого формату: банкети, урочисті заходи, конференції, презентації та весільні торжества. Якщо Вам потрібно організувати пишний і незабутній банкет для весілля, то наші співробітники з радістю візьмуть на себе всі клопоти, пов’язані з урочистою подією! Спеціально для Вашого заходу ми допоможемо Вам підібрати декор залів, ведучого, розважальну і музичну програми, флористів. Ми впевнені – інтер’єр наших ресторанів не зможе залишити байдужими справжніх цінителів прекрасного. Прозорий купол стелі створює особливу неповторну атмосферу залу.

Проведіть ваш банкет або весілля в в новому готельному комплексі “Три Сини і Донька 5”!

Всі види харчування

Вибір мови
© 2019 Ресурс www.trysyny.in.ua створений з метою інформування про вартість проживання і інфраструктури готелю "Три Сини та Донька" 5* з можливістю забронювати номер по офіційним цінам. Сайт належить тур. фірмі "Захід Курорт" і не є офіційним сайтом готелю.