Фізіотерапевтичні процедури

Озокеритотерапія – лікувальне застосування медичного озокериту, який отримують після обробки гірської породи. Для лікувальної мети використовують очищений озокерит, який має протизапальну, метаболічну, судинорозширювальну, спазмолітичну і бактерицидну дію, максимальну теплоємність і мінімальну теплопровідність. Великі поклади озокериту знаходяться в Бориславі, поблизу від Сходніци.

Озонотерапія. Озон широко використовується в терапії, хірургії, косметології, дерматології, стоматології і інфекційних захворюваннях. Механізм лікувальної дії озону: протимікробний, противірусний, протигрибковий, покращує насичення кисню в еритроцитах, активізує антиоксидантну систему, стимулює кровотворення і імунітет, проявляє обезболюючу дію, сприяє омолоджуванню організму. У кабінеті озонотерапії за допомогою сучасного устаткування німецького виробництва HYPER-MEDOZON COMFORT проводять: велику аутогемотерапію, малу аутогемотерапію, внутрішньовенну озонотерапію з ізотонічним розчином, газацію з негативним тиском або газацію в пакеті, кишкову інсуфляцию.

Гідроколонотерапія – апаратний метод ефективного очищення і масажу товстого кишечника. За допомогою апарату КОЛОН-ГІДРОМАТ ІІ (Німеччина) покращується місцеве кровопостачання слизової товстого кишечника, відновлюється порушення всмоктування газів і мінеральних речовин в кров; знижуються запальні явища і ступінь порушень метаболізму в інтерстиції, нормалізується моторика і секреція слизової кишки, імунітет.

Магнітотерапія за допомогою апарата Dimap приводить до зміни різниці електричних потенціалів на поверхні клітин , в результаті цього:

• підтримується нормальний лімфовідтік;
• регенерація і стимуляція глибоко лежачих тканин;
• крововідтоку від капілярів;
• покращується постачання тканин киснем;
• судинорозширюючий ефект;
• покращення кровотоку в цілому;
• посилення імунітету;
• формування колагену;
• нормалізація процесу сну;
• стабілізація вмісту гемоглобіну в крові;
• зняття болю;
• стимуляція метаболізму.

Індуктотермія – лікувальне використання магнітної складової електромагнітного поля високої і ультрависокої частоти за допомогою апарату Phyaction Performa.
Застосування індуктотермії приводить до утворення ендогенного тепла з рівномірним локальним нагрівом тканин на 2-4 градуси; гіперемія тканин, підвищення швидкості кровотоку, прискорення лімфодинаміки, стимуляції фагоцитозу; розсмоктування запального вогнища, зменшення больових відчуттів. Стимулюються тормозні процеси в ЦНС.

Ультразвукова терапія – лікувальне застосування ультразвукових механічних коливань за допомогою апарата Combi 500 та Enraf.
Основа дії – механічні коливання. Специфічна (нетеплова) дія – мікро масаж тканин, підвищення проникливості мембран, де полімеризація гіалоронової кислоти, розсмоктування набряків. Теплова дія (підвищення температури тканин до 1 градуса), покращення кровотоку, зменшення спазму мязів, прискорення регенерації. За допомогою ультразвуку можна вводити лікарські препарати з мазевою основою (фонофорез).

Лазеротерапія – лікувальне використання монохроматичного когерентного поляризованого світла за допомогою апарата Combi 500. Червоний лазер має більш поверхневу дію (діє на біологічно активні точки, слизову і шкіру). При лазеротерапії проходить фотобіоактивація – вибіркове поглинання біомолекулами (ДНК, та ін.), змінюються фізико-хімічні властивості мембран, нормалізація локального кровотоку, дегідратація запального вогнища.

Електротерапія – це використання з лікувальною метою постійних і змінних струмів, які підводяться до тіла хворого за допомогою електродів. В основі біологічної дії струму лежать процеси електролізу, зміни концентрації іонів в клітинах і тканинах. При їхньому впливі розширюються кровоносні судини, покращується кров і лімфообіг, стимулюється діяльність залоз внутрішньої секреції. Крім цього, імпульсний та змінний струми мають виражену стимулюючу, обезболюючу, трофічну функцію; відбувається міостимуляція скелетної і гладкої мускулатури, як наслідок – підвищується тонус кишечника, жовчевивідних шляхів і сечового міхура. Є і міорелаксуючі методики для зняття спазму м’язів та антицелюлітна програма. За допомогою електротерапії можна вводити розчини лікарських препаратів (електрофорез)..

Пресотерапія та лімфодренаж за допомогою 5-канального апaрата Green Press – використовуються для покращення лімфодренажної функції нижніх кінцівок органів малого тазу, розвантажує судини (вени), зменшує набряк і вираженість поверхневих розширених капілярів; покращує дренаж кінцівок після інтенсивного фізичного навантаження для розслаблення, а також при підготовці до операції з приводу варикозного розширення вен нижніх кінцівок і в постопераційний період для реабілітації. Пресотерапія достатньо швидко укріплює і омолоджує тіло, проявляє антицелюлітну дію.

Екстракорпоральна радіальна ударно-хвильова терапія (УХТ) апаратом Master Puls. Найновіший медичний апарат фірми Srorz Medical – Master Puls МР100 є ефективним засобом для лікування захворювання опорно-рухового апарату; покращення мікроциркуляції в тканинах та в боротьбі з целюлітом. Метод ударно-хвильової терапії оснований на короткочасному прикладанні до ділянки захворювання високо енергетичної вібрації, яка стійко знижує больові відчуття, покращує місцеве кровопостачання, розрихлює болючі кісткові нарости, ділянки кальцифікації, фіброзні вогнища – з наступним розсмоктування їх фрагментів. Його позитивний ефект виражається в суттєвому зменшенні і ліквідації болю внаслідок розриву замкнутого кругу захворювання, відновлення об’єму рухів в суглобах і як наслідок підвищення переносимості навантаження, відновлення професійної і побутової діяльності. Ударно – хвильова терапія є революційним методом в антицелюлітній програмі, при якій потужні імпульси безболісно, не пошкоджуючи шкіри, руйнують структуру жиру в локальних місцях, відновлюють нормальне кровопостачання, зменшуються розтяжки, омолоджується шкіра. Після такого лікування целюліт не повертається!

Кріотерапія, аерокріотерапія – (krios – лід) – лікувальна дія на організм холодовим фактором за допомогою апаратів «Кріотур» і «Кріофло».
Лікувальні ефекти: анальгетичний, анестезуючий, гемостатичний, спазмолітичний, десенсибілізуючий, протизапальний, антигіпоксичний, репаративний.

Інгаляції – це метод лікувального впливу на дихальні шляхи і легені аерозолей лікарських речовин. Інгаляції з ароматичними маслами, морською сіллю та настоями лікарських трав проводяться на апараті Air 3000 Plus. Підбір компонентів для інгаляцій є індивідуальним. Ця процедура дозволяє впливати не тільки на органи дихання (бронхолітично, відхаркуюче, протизапально, протиалергічно, противірусно), але і проявляє дію на весь організм (нервову систему, імунну систему, серцево-судинну систему, ендокринну систему, щлунково-кишковий тракт) та нормалізує інші функції.

Гірудотерапія – (від латинського «hirudina») – лікування п’явками.
В процесі кровосмоктання п’явка вводить в кров цілий ряд біологічно активних речовин (БАР), до складу яких входять природні ферменти, гормони, амінокислоти і багато інших компонентів, що забезпечують позитивний лікувальний ефект. Секрет слинних залоз п’явки виділяють такі ферменти: гірудин, гіалуронідаза, дестабілаза, колагеназа, гістаміноподібні речовини, тініназа та ін. І тому гірудотерапія проявляє дію: тромболітитчну, протитромботичну, протизапальну, обезболюючу, протиішемічну, бактеріостатичну, бактерицидну, біоенергетичну, нормалізує артеріальний тиск, імуностимулюючу, кровоспинну та регенеративну.

Біологічна дія секрету слюнних залоз п’явок є складною навіть тому, що кожна з них, взята окремо, здатна стимулювати ряд реакцій не тільки в системі гемостазу, але і в взаємодії з іншими системами організму. Більшість БАР секрету слинних залоз п’явки направлені на стабілізацію системи гемостазу, а вже з них сумується усунення мікроциркуляторних порушень і протиішемічний ефект, який вирішує проблему гіпоксії тканин, як пускового патогенетичного механізму в більшості захворювань. Відновлюючи проникливість гематичного бар’єру, медична п’явка сприяє відновленню між органних і міжсистемних комунікацій. БАР секрету слинних залоз п’явки є зв’язуючою ланкою в процесі взамоузгодженості імунної і ендокринної системи, сприяє виробленню ендогенних гормонів відповідно потребам організму в кожному конкретному випадку; активуючи імунну систему людини, підвищують і фагоцитарну активність.

Поскільки місцем прикладання п’явки є шкіра, то спрацьовує і нервово-рефлекторний шлях дії, активізуючи роботу центральних регуляторних механізмів.
В останні роки доказано позитивну дію секрету слинних залоз п’явки на енергетичному рівні. П’явки, поставлені на біоенергетичні центри, «запускають» внутрішні потенціальні механізми, забезпечують відновлення нормальної біоенергетики, відновлюють нормальну конфігурацію біополя.

Діагностика та лікування

Вибір мови
© 2019 Ресурс www.trysyny.in.ua створений з метою інформування про вартість проживання і інфраструктури готелю "Три Сини та Донька" 5* з можливістю забронювати номер по офіційним цінам. Сайт належить тур. фірмі "Захід Курорт" і не є офіційним сайтом готелю.