Харчування

Варто поглянути на мальовничі пейзажі Східниці, як з’являється бажання захистити навколишнє середовище, зберегти її красу. Ця зона вважається заповідною, вона викликає захоплення і схиляння. Феномен краси карпатської місцевості пробуджує екологічний принцип до зведення будівельних об’єктів.

При створенні декору в готелі використовувалися виключно матеріали натурального походження. Такий підхід відповідає екологічним вимогам і одночасно дозволяє втілити в життя сучасні ідеї. Стіни в готелі мають унікальну обробку, вони облицьовані великими дерев’яними плитами, що складаються з декількох шарів деревини. Цікавий візерунок облицювального покриття передає неповторний колорит української місцевості.

Розкішно виглядає оздоблення натуральним каменем. Каменем оброблена підлога, завдяки цьому декор відрізняється вишуканістю. У ресторані готелю привертає увагу стіна з живих рослин та що особливо незвично, моху. Такий декор є екологічним. Стіну за допомогою спеціальних технологій, створили флористи з Італії. За рахунок цієї технології рослини залишаються свіжими протягом цілих десяти років.

Особливою красою відрізняється скляний купол великої висоти в ресторані. Скляний дах робить зал світлим, створює враження, що над головою немає нічого крім неба. Тому ресторан і називається «Лазурит». Однойменний камінь зачаровує своєю небесною синявою. Лазурит має здатність змінювати колір, він то набуває насичений синій відтінок, то покривається сріблястим серпанком.

Східниця – це ідеальне місце для відпочинку. Готель «Три Сини та Донька» 5*, розташований в заповідній зоні, дозволяє стати ближче до природи, помилуватися навколишньою красою, насолодитися свіжістю і чистотою повітря.

Вибір мови
© 2019 Ресурс www.trysyny.in.ua створений з метою інформування про вартість проживання і інфраструктури готелю "Три Сини та Донька" 5* з можливістю забронювати номер по офіційним цінам. Сайт належить тур. фірмі "Захід Курорт" і не є офіційним сайтом готелю.