Конференц і кінозал

Готель

Наш конференц-зал технічно оснащений IT обладнанням, що дозволяє на базі комплексу «Три Сини та Донька» 5* проводити на високому рівні конференції, семінари, тренінги та презентації.

Ще одна можливість приємно провести вечір у Східниці – відвідати кінотеатр, не покидаючи готель. Конференц-зал готельного комплексу «Три сини та донька» на 97 місць, завдяки зручним м’яким кріслах і широкому екрану, успішно використовується як зал кінотеатру.

Розклад переглядів знаходиться на рецепції. Забавні і захоплюючі мультфільми, стара добра класика вітчизняного та зарубіжного кінематографу, сучасні блокбастери, романтичні комедії і мелодрами можна переглянути на денних та вечірніх сеансах зацікавлять і дітей, і дорослих.

Крім того, можливо забронювати кінотеатр для приватного показу і переглянути улюблену кінострічку у вузькому колі, в закритому форматі. Дату і час необхідно заздалегідь узгодити з адміністратором.

Крім того, що кіно – це мистецтво, відвідування кіносеансу має і медичні показання. Як стверджують офтальмологи, перегляд кінофільму на великому екрані – це гарне тренування для очей дорослих, і дітей. А психотерапевти рекомендують загальні перегляди кінофільмів, як добрий засіб створення позитивного настрою та зміцнення емоційного здоров’я.

Всі послуги

Вибір мови
© 2019 Ресурс www.trysyny.in.ua створений з метою інформування про вартість проживання і інфраструктури готелю "Три Сини та Донька" 5* з можливістю забронювати номер по офіційним цінам. Сайт належить тур. фірмі "Захід Курорт" і не є офіційним сайтом готелю.