Ресторан “Лазурит”

Готель

У ресторані «Лазурит» Вам запропонують страви європейської та української національної кухні, приготовані зі свіжих і збалансованих інгредієнтів.

«Шведська лінія» представлена різноманітним асортиментом традиційних страв, як для прихильників дієтичного харчування, так і для самих вишуканих гурманів. Страви нашої кухні подарують вам здоров’я і добре самопочуття. А наш шеф-кухар переконає Вас в тому, що дієта – це не відмова від смачної і різноманітної їжі, і зовсім не засіб заборон. Дієтичне харчування для здорових людей всього лиш система раціонального харчування, яка надає потрібну кількість енергії та поживних речовин.

Відповідно до рекомендацій лікарів, їжу слід приймати в один і той же час.

Для Вас ресторан «Лазурит» працює за таким розкладом:

• Сніданок з 8:00 до 10:00
• Обід з 13:00 до 15:00
• Вечеря з 18:00 до 20:00

Якщо Ви збираєтеся у подорож, без вагань зверніться до адміністратора ресторану, і для Вас приготують їжу із собою. Скористайтеся послугою ресторану «Запаковані ланчі».

Всі види харчування

Вибір мови
© 2019 Ресурс www.trysyny.in.ua створений з метою інформування про вартість проживання і інфраструктури готелю "Три Сини та Донька" 5* з можливістю забронювати номер по офіційним цінам. Сайт належить тур. фірмі "Захід Курорт" і не є офіційним сайтом готелю.