Лікування цукрового діабету

Готель "Три Сини і Донька 5". Лікування цукрового діабету

Сьогодні перед курортною медициною стоїть завдання вдосконалення методів відновного лікування соціально значущих захворювань, до яких відноситься цукровий діабет.

 Дані статистики інформують про те, що така хвороба, як цукровий діабет посідає третє місце в світі після серцево-судинних і онкологічних захворювань. За різними джерелами, в світі налічується від 120 до 180 млн. Хворих на діабет, що становить 2-3% від усього населення планети.

Цукровий діабет – це метаболічне розлад, тобто порушення шляху засвоєння нашим організмом їжі, необхідної для зростання і отримання енергії. Велика частина їжі, яку ми споживаємо, розпадається до глюкози, що представляє собою одну з форм цукру крові. Глюкоза є основним джерелом енергії для організму.

Коли ми їмо, підшлункова залоза автоматично виробляє правильне кількість інсуліну, необхідна для переходу глюкози з крові в клітини. У людей з цукровим діабетом підшлункова залоза продукує невелика кількість інсуліну або не виробляє його взагалі, або ж клітини не можуть відповідно відповідати на вироблений інсулін. При цьому глюкоза відкладається в крові, потрапляє в сечу і виводиться з організму. Таким чином, організм втрачає основне джерело енергії, незважаючи на те, що в крові міститься величезна кількість цукру.

Хворим на діабет показано лікування на прикарпатських курортах. Тільки важка форма, навіть при стабільному стані, повинна лікуватися в спеціалізованому ендокринологічному відділенні.

Ще в 1898 році з’явилися перші згадки про доцільність лікування хворих на діабет мінеральними водами в Трускавці. Але тільки в 1978 році, коли на курорті відкрилися спеціалізовані ендокринологічні відділення, число хворих, які приймають лікування, збільшилася.

У медичному центрі « ВЛАДО » в Східниці комплексне курортне лікування хворих-діабетиків під наглядом лікаря-ендокринолога включає: лікувальне харчування, медикаментозні засоби, ванни, озокерит, фізпроцедури, ЛФК та ​​психотерапію. Провідним же методом санаторно-курортної терапії цукрового діабету є питне лікування водами мінеральних джерел. Мінеральні води надають позитивний вплив на вуглеводний і ліпідний обмін.
Води Східниці типу «Нафтуся», які володіють аналогічним лікувальну дію, відрізняються від «Нафтуся» з Трускавця великим вмістом гідрокарбонатів, які мають сприятливий вплив на лужно-кислотний баланс хворих на діабет. Що ж стосується методики пиття, то вона в Східниці така ж, як і в Трускавці.

Цукровий діабет належить до захворювань, при яких одна з основних ролей в лікуванні відводиться дієтичному харчуванню, тобто основою лікування захворювання є постійне, суворе дотримання дієти при діабеті, призначеної лікарем-ендокринологом.
Дані статистики говорять про те, що була проаналізована ефективність лікування хворих на цукровий діабет окремо в Трускавці і в Східниці. Було встановлено, що як в Трускавці, так і в Східниці лікування діабету досить ефективно – хворі на цукровий діабет були виписані зі значними поліпшеннями і. поліпшенням стану здоров’я в цілому.

Діагностика та лікування

Вибір мови
© 2019 Ресурс www.trysyny.in.ua створений з метою інформування про вартість проживання і інфраструктури готелю "Три Сини та Донька" 5* з можливістю забронювати номер по офіційним цінам. Сайт належить тур. фірмі "Захід Курорт" і не є офіційним сайтом готелю.