Лобі-бар

Отель "Три Сына и Дочь 5". Лобби-бар


У холі першого поверху Готельного комплексу «Три Сини та Донька» Ви знайдете Лобі-бар. Це найпопулярніше місце для зустрічей та побачень. Затишну атмосферу у Лобі-барі створюють зручні дизайнерські меблі і м’яке освітлення.

Тут можна отримати, як свіжу пресу, так і просто «погортати» ноутбук. Чашка ароматного чаю або духмяною кави завжди буде доречною, як до приємної бесіди, так і до бажаної самоти.

«Винна карта» – асортимент представлений географією відомих виробників алкогольних напоїв, допоможе надати особливу атмосферу і вагомість Вашому дозвіллю в Лобі. Ви можете замовити страви швидкого приготування, ресторанні закуски, кондитерські вироби, десерти, слабоалкогольні та безалкогольні напої.

Безперечно, Лобі-бар завжди підкреслює клас готелю, в якому Ви зупинилися.

Час роботи бару:

цілодобово

За Вашим бажанням Ви можете зробити замовлення з Лобі-бар прямо в номер. Для цього достатньо скористатися послугою готелю «Room service».

Всі види харчування

Вибір мови
© 2019 Ресурс www.trysyny.in.ua створений з метою інформування про вартість проживання і інфраструктури готелю "Три Сини та Донька" 5* з можливістю забронювати номер по офіційним цінам. Сайт належить тур. фірмі "Захід Курорт" і не є офіційним сайтом готелю.