Масаж

Масаж  вготелі

Масаж виник в глибоку давнину. Слово “масаж” походить від грецького слова, що означає “місити“, “м’яти“, “погладжувати“.

Масаж як метод лікування застосовувався вже в третьому тисячолітті до н.е. в Китаї, потім в Японії, Індії, Греції, Римі. Записи про масаж з’являються у арабів. З глибини століть до нас дійшов і опис лікувальних методик акупунктури, акупрессури, натискань на певні точки.

Пам’ятники старовини, такі, як алебастрові барельєфи, що збереглися, папірус, на якому зображені різні масажні маніпуляції, свідчать про те, що ассірійці, перси, єгиптяни і інші народи добре знали масаж і самомасаж. У Європі в середні віки масаж не застосовувався із-за переслідування інквізиції. Тільки в період Відродження знову виник інтерес до культури тіла і масажу. З часом інтерес до масажу зростав і зростав, що привело до його широкого розповсюдження по всіх країнах світу. Але крім цього він модифікувався, розвивалася і сама технологія виконання масажу. Через якийсь час масаж стали виконувати не тільки руками, але і застосовуючи різноманітні предмети (дерев’яні качалочки). Сучасна технологія досягла того що крім різних типів масажу можна пройти і фракційну терапію (дозоване механічне розтягування еластичних тканин хребта і крупних суглобів), використовуючи апарат Auto Track 450. Дана процедура доступна в медичному центрі “Владо” готельного комплексу “Три Сини та Донька”. Крім цього в кабінетах масажу висококваліфіковані фахівці проведуть різні види масажу: загальний масаж, масаж живота, масаж кінцівок, масаж комірцевої зони, масаж по хребту, масаж поперечний-крижового відділу, тракція, медовий масаж.

Крім цього в кабінетах масажу висококваліфіковані фахівці проведуть різні види масажу::

• загальний масаж,
• масаж живота,
• масаж кінцівок,
• масаж комірцевої зони,
• масаж по хребту,
• масаж поперечно-крижового відділу,
• медовий масаж.

Ви хочете, щоб Ваше життя було комфортним і незалежноим, хочете бути здоровими і молодими і ніколи не відчувати болю. І в той же час ми всі схильні до надмірностей, до поблажливого, якщо не сказати, ленивого відношення до свого тіла і до свого здоров’я в цілому. Мало уваги приділяємо фізичної активності та душевним контактам. Наприклад: тайці лікуються за допомогою обміну позитивною енергією – це основний елемент більшості культур Сходу впродовж тисячоліть. Але для більшості європейців такі форми лікування продовжують залишатися невідомими. Ми допоможемо Вам познайомитися з новими формами і оцінити їх на собі. У готельному комплексі «ТРИ СИНИ ТА ДОНЬКА» – до Вашої уваги така послуга, як Тайський масаж.

Традиційний Тайський масаж спочатку був поширений в буддійських храмах і мав релігійну підгрунтя. Він вважався одним із способів досягнення “чотирьох божественних станів свідомості”, умовою повного щастя.

• Прагнення зробити щасливими інших і здатність до діяльної любові;
• Співчуття до всіх страждаючих і прагнення полегшити їх страждання;
• Радість за тих, кому пощастило, відсутність заздрощів;
• Прийняття людей без забобонів і упереджень.

Тому фахівець тайського масажу повинен керуватися виключно щирою добротою, максимально переймаючись фізичним та душевним станом пацієнта. Тільки в цьому випадку сеанс масажу стає цілющим для обох учасників цієї процедури, забезпечуючи гармонійний обмін енергією між ними. У цьому відмінність від класичного масажу, звичного для європейця. Тайський масаж менше звертається до механічного впливу на м’язи людини, але більше до так званих ліній і областей енергії, які вважаються основними меридіанами в Китайській медицині. Традиційний Тайська масаж використовує певні ділянки тіла, щоб справити позитивний вплив на інші (внутрішні) частини організму, за допомогою чого досягається приємний стан розслаблення.

Тайська система масажу – це комплекс самої різноманітної техніки, і кожен метод має специфічні ефекти. Інструмент фахівця з тайського масажу – ступні, долоні, великі пальці на руках, лікті і коліна. Спокійний темп і плавні рухи, характерні для тайського масажу, виключають різкі натискання і занадто сильні розтягання. Тайська система схожа на прекрасний хореографічний дует: основна тема повторюється знову і знову, але з деякими варіаціями для кожної частини тіла. Тайський масаж в деяких випадках має набагато кращі результати оздоровлення, ніж звичайні форми масажу (наприклад, згадаємо, що до вельми зрілого віку китаянки і японки виглядають молодо, настільки, що важко визначити їхній справжній вік).

Це філософія життя, закладена 5000 років назад, і має індійське коріння. Аюрведа – шлях до реалізації цілі існування людини. Значення слова Аюрведа – наука про життя. Це єдина альтернативна медицина, метою якої є рівновага свободи тіла, духу і розуму людини.

Аюрведа – це двері до щастя і спокою. Пробудження від сну для вашого тіла і розуму. Це ідеальний шлях відродження. Даний масаж сприяє відновленню тіла, збагачення енергією, розумовому розслабленню і спокою.

Масаж звільняє організм від всієї негативної енергії, яка в ньому накопичилась, зменшує м’язову напругу, укріплює тіло, сповільнює передчасне старіння і появу зморщок. Аюрведа захищає ваш дух і розум, підвищує захисті функції організму і тонізує.

Стоунтерапія VulsiniHeatingSystem (масаж камінням) – очищуюча і гармонізуюча дія масажу гарячим камінням відома вже на протязі багатьох тисячоліть.

Стародавній метод лікування із застосуванням масажу гарячим каміням дозволяє досягнути фізичної і духовної рівноваги. Гармонійне використання різноманітних технік масажу і гарячого каміння сприяє глибокому розслабленню всього тіла, стимулює притік позитивної енергії і призводить до стану гармонії і спокою. Розслаблюючий масаж гарячим камінням гарантує безліч варіантів позитивної дії на всіх рівнях: фізичному і емоційному::

• стимулює імунну систему
• покращує мікроциркуляцію крові
• покращує обмін речовин
• знімає м’язеву блокаду
• гармонізує позитивний потік енергіі

Масаж виконується каменями вулканічних порід, які формувалися на схилах діючих вулканів і повільно застигали.

Це каміння містить величезну кількість корисних мікро- і макроелементів, магній, залізо.

Вони мають властивість довгий час зберігати тепло.

Гаряче каміння знімає хронічні болі в спині і шиї, допомагають м’язам розслабитися і звільнитися від застарілих шлаків и токсинів , знімають стрес , гіпертонус .
Температура каменів передається тілу людини методом кондукціїї. Чим довше продовжується дія, тим глибше проникає тепло в м’язеві тканини.

Тепло може проникати на глибину до 4 см. На місцевому рівні спостерігається підвищення кров’яного тиску в капілярах, що сприяє відтоку крові в місцях застою. Метаболізм прискорюється на 10-15 %. Використання гарячого каміння виявляє благотворний вплив на організм завдяки ефекту стимуляції і детоксикації, покращенню мікроциркуляції за рахунок збагачення киснем и пов’язаного з цим підвищенням метаболічною активністю клітин, в результаті чого кров і лімфа виводять накопичені шлаки.

Процедури стоунтерапії проводить професійний масажист, тривалість сеансу складає від 30 хвилин до півтора години.

Діагностика та лікування

Вибір мови
© 2019 Ресурс www.trysyny.in.ua створений з метою інформування про вартість проживання і інфраструктури готелю "Три Сини та Донька" 5* з можливістю забронювати номер по офіційним цінам. Сайт належить тур. фірмі "Захід Курорт" і не є офіційним сайтом готелю.