Послуги для дітей

Готель

Наших маленьких гостей ми запрошуємо в Дитячу кімнату . Тут ніколи не буде нудно – різноманітний спектр розваг і творчих занять.
Професійний вихователь знайде індивідуальний підхід до кожної дитини, підбере для нього заняття відповідно до віку, здібностями і особистими побажаннями. Займуть дітей іграми, що розвивають логічне мислення, заняттями малюванням і читанням книг. Організують для Ваших дітей маленькі свята.

Наші маленькі гості – це діти від 5 до 14 років, діти до 5 років знаходяться в Дитячій кімнаті з батьками.

Графік роботи :
• Щоденно з 9:00 до 13:30, з 14:30 до 18:00

Комп’ютерний зал з ігровими приставками дозволить відчути дітям себе, як вдома.
Щодня ввечері з 16:00 до 18:00 влаштовують перегляд мультфільмів для дітей.

Наші маленькі гості завжди знайдуть компанію своїх однолітків для ігор і розваг.

У теплий сонячний день Ваші малюки із задоволенням пустуватимуть на просторому літньому майданчику нашого комплексу обгородженою і вільною від транспорту, тому можете бути упевнені в безпеці своєї дитини.

Дитяче ліжко за запитом.

Сімейний відпочинок завжди дає відчуття єдності родини і можливість спілкування з дитиною. У Східниці для відпочинку з маленькою дитиною створені всі умови. Для наших маленьких гостей до 5 років за Вашим бажанням буде надана дитяче ліжечко в номер. Малюкові буде зручно, і Ви спокійні за його сон.

Послуга платна. Оплата добова.

Всі послуги

Вибір мови
© 2019 Ресурс www.trysyny.in.ua створений з метою інформування про вартість проживання і інфраструктури готелю "Три Сини та Донька" 5* з можливістю забронювати номер по офіційним цінам. Сайт належить тур. фірмі "Захід Курорт" і не є офіційним сайтом готелю.