Спорт

Готель

Зал обладнаний сучасними тренажерами, що дозволять Вам підтримувати прекрасну спортивну форму. За Вашим бажанням інструктори складуть для вас індивідуальний план тренувань, ознайомлять вас з технікою виконання вправ, та простежать за правильністю їх виконання

Користування спортивним залом безкоштовне.

Графік роботи спортивного залу:
• Щоденно з 07:00 до 23:00
• Кожен останній день місяця – санітарний день

Гра в сквош – приємний спосіб проведення часу і досягнення чудовою спортивної форми, гарного самопочуття.

Ви можете замовити індивідуальні заняття з тренером. Тренери допоможуть зробити досконалою техніку гри.

Тарифікація оренди корту – погодинна.

Графік роботи сквошу:
• Щоденно з 07:00 до 23:00.

На території Готельного комплексу є відкриті універсальні майданчики зі спеціалізованим покриттям для ігри: футбол, волейбол та баскетбол. До уваги прихильників гри у великий теніс пропонуємо відкритий майданчик для гри в теніс. Тенісний корт відповідає головним складовим: якісне покриття, огородження та чудове освітлення.

Користування майданчиками для футболу, волейболу та баскетболу безкоштовне.

Тарифікація оренди корту для тенісу — погодинна

Тарифікація оренди інвентарю для ігор — погодинна

Графік роботи відкритих спортмайданчиків:
• Щоденно з 07:00 до 23:00
• Кожен останній день місяця – санітарний день.

Більярд має багату історію, свою культуру і традиції. Відомо, що протягом століть грою були захоплені сильні світу цього. Цей факт суттєво вплинув як на розвиток гри, так і дав привід називати більярд «грою королів».

Більярд – це гра інтелектуалів. Особливу мислення і плавність рухів, цілеспрямованість і холоднокровність – якості, необхідні для цієї благородної гри. Однак, більярд – це і відмінний спосіб підтримувати свою спортивну форму. За одну партію гравець проходить навколо столу до трьох кілометрів. Головне в грі – це азарт, і, звичайно, наявність хорошого кия!

До послуг любителів гри на більярді в готельному комплексі «Три Сини та Донька» на -2 поверсі, три професійних столу: один – 9-футовий для гри в Американку, і два інших для російського більярду 10-футовий і 12-футовий. Вдосконалюйте свої навички і отримуйте задоволення від гри!

Гра, безумовно, захоплює, але спостерігати за грою не менш цікаво. Затишна зона відпочинку в більярдній – необхідна умова для комфортного проведення часу. Лаунж-зона зі зручними шкіряними кріслами і диванами – це невимушений стиль поведінки, легке і приємне спілкування за чашкою кави або чаю.

Для шанувальників карткової гри – професійний стіл для гри в покер. На жаль, сьогодні послуги круп’є не передбачені. Але якщо виникне бажання розкласти колоду карт з партнерами, то можна цікаво провести вечір своєю компанією за картковою грою. Будьте обережні, тут час летить непомітно!

Графік роботи більярду:
• Щодня з 11:00 до 23:00.

Американка:
• з 11:00 до 18:00 – 70,00 грн / год;
• з 18:00 до 23:00 – 100,00 грн / год.

Російський більярд:
з 11:00 до 18:00 – 70,00 грн / год;
• з 18:00 до 23:00 – 100,00 грн / год.

Якщо Ви обрали відпочинок в Карпатах– в Східниці, то Ви наш бажаний гість. Ваше прагнення до здорового способу життя беззаперечно поділяємо. Пропонуємо скористатися такою послугою нашого комплексу, як прогулянки на велосипеді. Це чудове заняття під час відпочинку як для дорослих, так і для дітей. Для одних – це спорт, а для інших – розвага.

Перший двоколісний велосипед, названий «машиною для бігу», був запатентований ще в 1818 році німецьким професором Карлом фон Дрез. Ще через 20 років шотландський коваль Макміллан удосконалив машину для бігу сідлом і педалями. За таку довгу історію популярність велосипеда знала і злети, і падіння. І сьогодні велосипед знову в моді.

Прогулянки на велосипеді корисні і для Вас і для оточуючих. Пропагуючи здоровий спосіб життя, Ви тренуєте своє тіло. Зміцнюєте серцево-судинну систему, покращуєте дихальну систему, підвищуєте витривалість організму. Але катаючись на велосипеді, ви вирішуєте і важливу екологічну проблему — не забруднюєте цілюще наповнене ароматом смерек повітря Карпат. Ця місцевість має славу й через свою виняткову екологічну чистоту.

Прокат велосипедів

Послуга платна. Тарифікація погодинна

Графік роботи Прокату велосипедів:
• Щодня з 11:00 до 23:00.

У боулінг-центрі – 3 доріжки, виконані на базі сучасної системи стандартів боулінгу. Всі лінійні параметри обладнання строго регламентовані. Спеціальне ігрове обладнання, встановлене на доріжках, надає можливість гри в боулінг всією родиною – і дорослим, і дітям

Тарифікація оренди доріжки для боулінгу – погодинна

Графік роботи боулінгу:
• Щодня з 11:00 до 23:00.

У Карпатах ні з чим незрівнянне повітря, бо поєднує в собі запахи гірських трав та ефірних смерекових смол. Тому прогулянка – завжди насолода. А якщо ви візьмете з собою палиці для скандинавської ходьби, то прогулянка стане оздоровчою.
Як результат фізичного навантаження – відчуття гармонії вашого тіла та гарний настрій. Будуть корисними й крокоміри: для контролю дистанції, тривалості ходьби і контролю калорій, які ви «спалюєте» під час ходьби. Пропозиція дійсна для гостей будь-якого віку і в будь-яку погоду.

Послуга платна. Денний тариф

Графік роботи:
• Щодня з 07:00 до 23:00.

Всі види відпочинку і розваг

Вибір мови
© 2019 Ресурс www.trysyny.in.ua створений з метою інформування про вартість проживання і інфраструктури готелю "Три Сини та Донька" 5* з можливістю забронювати номер по офіційним цінам. Сайт належить тур. фірмі "Захід Курорт" і не є офіційним сайтом готелю.