Замовлення квітів

Розкішний букет троянд, оберемок польових ромашок або скромний букет фіалок завжди прикрасять родинне свято або романтичну зустріч. Звернувшись до адміністратора, можна замовити квіти не залишаючи готель. Флорист допоможе скласти неповторний букет, який доправлять замовнику в зазначений час інкогніто в номер. Або букет може бути піднесений в урочистій обстановці.

При проведенні весільної церемонії або будь-якого іншого урочистого заходу, за Вашим побажанням, оздоблять композиціями з живих квітів зали ресторанів, лобі готелю або відкритий майданчик. Витончені букети на столах, квіткові гірлянди на альтанках, розсипи пелюсток на килимових доріжках – зроблять неповторним свято в готельному комплексі «Три сини та донька». Квіти можуть бути доставлені трансфером на будь-яку зазначену Вами адресу. Проте деякі квіти доступні лише в певну пору року, у тому числі польові.

Всі послуги

Вибір мови
© 2019 Ресурс www.trysyny.in.ua створений з метою інформування про вартість проживання і інфраструктури готелю "Три Сини та Донька" 5* з можливістю забронювати номер по офіційним цінам. Сайт належить тур. фірмі "Захід Курорт" і не є офіційним сайтом готелю.